Джинси - вчора, сьогодні, завтра.
Про них мріяли наші бабусі і дідусі, їх любили наші батьки, без них сьогодні неможливо уявити наш гардероб. Так! Звичайно, ― це джинси, популярний та улюблений усіма одяг!
З часів свого зародження джинсова мода перетерпіла значні зміни, пройшовши непростий шлях,― від робочого одягу до модного і навіть стильного.
Ми займаємося продажем джинсового одягу з 1994 року. Так, не багато і не мало, а вже понад 20 років. І за цей період вже самі можемо аналізувати тенденцію розвитку джинсового моди.
На початку 90-х, на зміну класики в стилі "levi's", прийшли, так звані, труби ― джинси вільного крою, з широкою, рівною штаниною. Ненадовго затримавшись на джинсовому Олімпі, вони поступилися місцем джинсам кльош (так званим «Boot cut»),― у чоловіків від коліна, а у жінок і від стегна. Саме кльош зробив революцію в жіночій джинсовій моді, перевівши джинси з категорії повсякденного одягу, у категорію ошатного, так як ці вироби особливо добре виглядали саме під каблук. Для їх оттделки стали використовуватися різні принти і стрази. Трохи пізніше в моду прийшли джинси рвані і потерті.
Постоявши кілька років на одному місці, наша мода знову вирушила в подорож. Повернувшись до лаконічної класики, вона продовжила свій курс на звуження силуету, одночасно знижуючи і посадку виробу. Практично, джинси на високій талії залишалися тільки в класичних моделях середніх і великих розмірів (так званих баталах). А молодь віддала перевагу джинсам на стегнах. Відійшли і стрази з принтами, а ось рвані й потерті джинси продовжують залишатися актуальними і сьогодні, причому, як чоловічі, так і жіночі.
Чи варто згадувати про такий стиль як «Baggy» і «Saggy»? Якщо стиль «Baggy», що передбачає високу посадку і дуже широку штанину, був затребуваний у реперів, то стиль «Saggy», іменований у народі "матня", з'явився дуже короткочасним віянням моди, тому що суперечив основному її пріоритету, ― красиво, зручно, практично.
Ось так ми і дісталися до моделей, відомих нам зараз. З ними, а також з термінологією, яка буде зустрічатися в описовій частині пропонованих нами виробів , ми зараз ознайомимося.
Ну а тепер спробуємо проаналізувати, що нам чекати від "моди ― непосиди" завтра.
Популярний сьогодні стиль «Американка» повернув нам високу посадку. Це дуже затребувана деталь в джинсових моделях у певного кола покупців, а значить її повернення цілком логічно. Так само ми очікуємо вирівнювання штанини в стилі "Straight" ― пряма. Адже не секрет, що джинси покликані виконувати дві паралельні функції: "приховати" та "підкреслити". Так от «приховати» дозволяють сьогодні тільки джинси бойфренди, але вони прийнятні не всіма, а споживчий попит диктує свої вимоги. Тому, як тільки подібні моделі прямого крою почнуть з'являтися в колекціях, ми відразу поповнимо ними свій асортимент.
А ось джинси в стилі "Slim" твердо стоять на джинсовому Олімпі і залишати його найближчим часом не збираються, тому що саме ці моделі чудово справляються із завданням "підкреслити".
Ну і наостанок, ознайомимося з оригінальними ефектами тканини, на популярних сьогодні джинсових виробах.
По суті, ці ефекти є атрибутами стилю " гранж ",- (grunge- в перекладі " брудний " , " старий " ), з яким ми познайомилися на початку 2000-х років. Ці моделі мали дірки, зароблені у вигляді латок різної форми, а також зовсім нестандартні кольори, - синьо-зелені та синьо-коричневі. Ми так їх і називали "брудні". На перший погляд, це викликало сумніви, проте перший покупець, який приміряв ці джинси, їх розвіяв. Виявляється, цей незрозумілий колір виглядає в моделі на людині набагато цікавіше, красивіше і навіть можна сказати багатше, ніж традиційні сині відтінки. Зараз цей стиль знову популярний, а колір додав новий тон,- синьо-сірий. У нас ці моделі добре представлені в групі "Джинси чоловічі звужені Slim".