Кошик
1579 відгуків

У нас сьогодні вихідний, але ми постараємося обробити Ваше замовлення та надіслати товар завтра вранці

Jeans Planet - джинсовий одяг для всієї родини
+380 (68) 701-64-14
+380 (50) 670-86-62
+380 (50) 153-46-91

Політика конфіденційності

Загальні умови

 1. Ця Політика визначає порядок обробки та захисту компанією Jeans Planet (далі – Компанія) інформації про фізичних осіб (далі – Користувачі), яка може бути отримана Компанією при заповненні Користувачем реєстраційної форми на інтернет - сайті www.facebook.com і сторінці мережі instagram, а так само порядок та згоду Користувача на одержання рекламної інформації при заповненні Користувачем реєстраційної форми на інтернет - сайті www.facebook.com і сторінці мережі instagram.
 2. Метою цієї Політики є забезпечення належного захисту інформації про Користувачів, у тому числі їх персональних даних, від несанкціонованого доступу або розголошення, дотримання норм законодавства про рекламу у т. ч. при одержанні Користувачем рекламної інформації.
 3. Відносини, пов'язані зі збором, зберіганням, поширенням та захистом інформації, наданої Користувачем, регулюються цією Політикою та чинним законодавством України.
 4. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на інтернет - сайті www.facebook.com, сторінці мережі instagram і включають в себе наступну інформацію: - прізвище, ім'я, по батькові Користувача; - контактний телефон; - адреса електронної пошти (e-mail); Заповнюючи реєстраційну форму, Користувач висловлює свою повну згоду з умовами цієї Політики. Натискаючи «Надіслати», ви погоджуєтеся на обробку та передачу Компанії своїх персональних даних, залишених при заповненні реєстраційної форми на інтернет - сайті www.facebook.com, сторінці мережі instagram в цілях отримання рекламної інформації. Так само Користувач погоджується на отримання від Товариства рекламної інформації по будь-яких каналах зв'язку, наданих Користувачем при заповненні реєстраційної форми на інтернет - сайті www.facebook.com і сторінці мережі instagram

Мету збору, обробки і зберігання інформації, наданої Користувачами

 1. Обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства України. Товариство обробляє персональні дані Користувача в цілях:
  • надання Користувачеві інформації про надавані Компанією послуги, спеціальних пропозицій та інших відомостей від імені Компанії;
  • проведення маркетингових та інших досліджень.

Умови обробки персональної інформації наданої Користувачем

 1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється протягом терміну, необхідного для цілей, зазначених у цій Політиці, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах з використанням засобів автоматизації або без використання таких коштів.
 2. Компанія приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також інших неправомірних дій третіх осіб.
 3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах і в порядку, встановленими законодавством України.
 4. Користувач при заповненні реєстраційної форми підтверджує, що:
  • вказує достовірну інформацію про себе, вся інша інформація надається Користувачем на його власний розсуд.
  • ознайомлений з цією Політикою, висловлює свою згоду з нею.
   Ознайомлення з умовами цієї Політики і проставити галочки під посиланням на дану Політику є письмовою згодою Користувача на збір, зберігання, обробку персональних даних, що надаються Користувачем.
 5. Компанія не перевіряє достовірність одержуваної (збирається) інформації про Користувачів, за винятком випадків, коли така перевірка необхідна в цілях виконання зобов'язань перед Користувачем.

Зміна Політики конфіденційності. Застосовне законодавство

 1. Компанія Jeans Planet має право вносити зміни в дану Політику конфіденційності. При внесенні змін в актуальній редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Політики набуває чинності з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.
 2. До цієї Політики і відносин між Користувачем і Компанією, що виникають у зв'язку з застосуванням Політики конфіденційності, підлягає застосуванню право України.
 3. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають з відносин між Користувачем і Компанією, обов'язковим є дотримання претензійного порядку регулювання спору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner